O mnie

Kim jestem?

Cześć, mam na imię Darek i jestem programistą baz danych Oracle. Na co dzień stawiam czoła wielu wyzwaniom w trakcie wdrożeń i serwisu systemów informatycznych opartych o relacyjną bazę danych. Ponieważ sam rozpoczynałem swoją przygodę z bazami danych będąc osobą zupełnie niezwiązaną z branżą IT, wiem jak trudno jest zacząć naukę od samych podstaw. Dlatego chętnie pomogę Ci w naucę krok po kroku tak, aby udało Ci się opanować potrzebną do pracy z bazami danych technologię  w zaawansowanym stopniu. Jeśli miałeś już okazję spotkać się ze mną na żywo na jednym z prowadzonych przeze mnie warsztatów programowania lub oglądać nagrania udostepniane na youtubie to wiesz, że moje materiały to 100% praktyki oraz pełna koncentracja na Twoich potrzebach.

 
Moje certyfikaty
Oracle Autonomous Database Cloud Specialist
Oracle Cloud Infrastructure Fundamentals

W moich kursach programowania wzięło już udział łącznie ponad kilka tysięcy osób.

Warsztaty programowania z PL/SQL oraz języka zapytań SQL prowadzone w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.


 

Dlaczego to robię?

Swoją naukę programowania rozpocząłem tuż po skończeniu studiów, które z informatyką nie miały nic wspólnego. Ponieważ sam „wskoczyłem” do IT z zupełniej innej bajki, mam świadomość jak ciężko jest zacząć, kiedy każde nowe pojęcie brzmi niezrozumiale, nie wiesz gdzie szukać wiedzy, a to co znajdziesz gdzieś w internecie sprawia, że czujesz się jeszcze bardziej zagubiony.  Gdy mi udało się przebrnąć przez ten trudny okres zdecydowałem się, że chcę pomóc również innym, którzy z pewnością tak jak ja swój pierwszy kontakt z programowaniem mieli dużo później niż wszyscy. Moją misją jest tłumaczyć skomplikowane zagadnienia związane z tworzeniem oprogramowania w bazach danych w prosty i łatwy do zrozumienia sposób.

 

Czym te materiały różnią się od wszystkich innych?

Materiały tworzę tak, by każdy mógł z nich skorzystać bez względu na aktualny poziom znajomości baz danych. Wiedzą staram się dlatego dzielić w sposób przystępny, prosty i zrozumiały. Każdy napisany artykuł i udostępnione nagranie ma pomóc Ci zrozumieć nowe zagadnienie dotyczące modelu relacyjnego czy baz danych Oracle. Decydując się na naukę pod moim okiem nie musisz wiedzieć na starcie aboslutnie nic. Jedyne czego od Ciebie oczekuję to chęć do nauki.

 

Dlaczego warto tu zaglądać?

Jestem praktykiem. Wszystko czego uczę i czym się z Tobą dzielę przerobiłem wielokrotnie sam podczas realizacji komercyjnych projektów. Moje produkty to wiedza, którą natychmiast po przyswojeniu możesz zastosować w prawdziwych projektach.

 

Serdecznie pozdrawiam,

Darek Butkiewicz

 

W tym poradniku prowadzę Cię za rękę i tłumaczę jak zostać programistą baz danych, nawet, jeśli w tej chwilii nie masz żadnego doświadczenia.By korzystać z witryny musisz zaacketpować pliki cookies. Zapoznaj się z regulaminem strony.

Akceptuję