Polityka prywatności

  Serwis nieinformatyk.pl powstał, aby pomóc Ci znaleźć drogę do osiągnięcia sukcesu w IT.

 1. Właścicielem Twoich danych osobowych jest firma Dariusz Butkiewicz IT. Więcej informacji o firmie znajdziesz na stronie CEIDG.
 2. Przetwarzamy wyłącznie te dane, które są potrzebne do działania serwisu. Najczęściej jest to Twój adres e-mail oraz imię. E-mail umożliwia wysłanie użytkownikowi wiadomości, imię pozwala na zwracanie się do użytkownika po imieniu.
 3. Firma Dariusz Butkiewicz IT zastrzega sobie prawo do wysyłania wiadomości o charakterze marketingowym.
 4. W każdej chwili masz możliwość wglądu do podanych przez Ciebie danych. W tym celu napisz na biuro@nieinformatyk.pl.
 5. Masz prawo do "bycia zapomnianym", tzn. nakazania trwałego usunięcia danych osobowych zebranych na Twój temat. W tym celu napisz na biuro@nieinformatyk.pl.
 6. Masz prawo do "sprostowania danych", tzn. zmiany przechowywanych na Twój temat informacji. W tym celu napisz na biuro@nieinformatyk.pl.
 7. Nie udostępniamy ani nie sprzedajemy Twoich danych osobom trzecim.
 8. Nie wysyłam SPAM-u.
 9. Serwis stosuje zalecane praktyki techniczne i organizacyjne zapobiegające nieuprawnionemu dostepowi do danych, np. szyfrowanie SSL, weryfikacja dostępu do bazy danych.
 10. Twoje dane osobowe mogą dodatkowo znajdować się na serwerach firm, które świadczą następujące usługi:
  • hosting stron WWW
  • autoresponder - obsługa newslettera
 11. Za bezpieczeństwo danych na serwerach firm trzecich(pkt. 10) odpowiadają te firmy.
 12. By świadczyć usługi bardziej dostosowane do potrzeb użytkownika, Twoje dane mogą być profilowane, tzn. przetwarzane w taki sposób by przypisać użytkownikowi zestaw cech lub zachowań na podstawie jego aktywności w sieci.
 13. Firma Dariusz Butkiewicz IT zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszej polityki. Żadna zmiana nie wpłynie na podstawową zasadę: Zbieramy tylko te dane, których potrzebujemy oraz nie udostępniamy nikomu danych użytkowników, jeśli nie jest to konieczne.
 14. Niektóre obszary serwisu należącego do nieinformatyk.pl mogą wykorzystywać cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji. Cookies są nieszkodliwe dla komputera oraz użytkownika i jego danych.
Zapisanie się na newsletter jest jednoznaczne z akceptacją powyższych warunków i zgodą na przetwarzanie danych. Jeśli nie zgadzasz się z powyższą polityką proszę o nieodwiedzanie serwisu, nieakceptowanie regulaminu i niezapisywanie się na newsletter.

Pozdrawiam, Dariusz Butkiewicz